www.hotel-ubytovani.com
 

Penzion FREUDŮV SEN *** ubytování Příbor

 
 
 
Penzion Příbor Freudův sen - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Příbor Freudův sen -  je k dispozici připojení na internetPenzion Příbor Freudův sen - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Příbor Freudův sen - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Příbor Freudův sen - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Příbor Freudův sen - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion FREUDŮV SEN
Jičínská 543, Příbor 74258
Česká Republika
Pension-Pribor-Freuduv-Sen@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Freudův sen ubytování Příbor Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion FREUDŮV SEN - ubytování Příbor | Vítejte

 
Penzion Příbor Freudův sen Penzion Freudův sen je umístěn v nově zrekonstruované budově v historické části města Příbora. Nedaleko penzionu Freudův  sen  se nachází rodný dům Sigmunda Freuda a další historické objekty. Přímo v penzionu je možno zakoupit upomínkové předměty s tematikou S. Freuda.

Penzion Freudův sen v Příboře ubytování
Penzion Freudův sen v Příboře nabízí ubytování ve třech pokojích pro max. 5 osob, s možností snídaně. Dva 2lůžkové a jeden 1lůžkový pokoj jsou stylově vybavené, každý s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a WiFi připojením. Hostům příborského penzionu je k dispozici malá jídelna, zdarma káva a čaj během pobytu.

Penzion Freudův sen ubytování v Příboře gastronomie
Při delším pobytu v penzionu Freudův sen v Příboře je možno po domluvě využívat malou kuchyňku vybavenou indukčním vařičem, ledničkou a základním nádobím k vaření a stolování. V docházkové vzdálenosti do cca 300 m se nachází restaurace, vinárna, cukrárna i pizzerie. Nakoupit potraviny je možno 50 m od penzionu, několik pekáren s čerstvým pečivem se nachází cca 200 m od penzionu.

Ubytování penzion Freudův sen v Příboře sport
V létě se v Příboře v docházkové vzdálenosti do 1,5 km nachází moderní koupaliště, minigolf, tenisové kurty, sauna, cvičná horolezecká zeď, značené cyklotrasy. V zimním období okolí Příbora láká k projížďkám na běžkách, nejbližší lyžařský vlek se nachází v Kopřivnici vzdálený cca 6 km, další pak v Rybí a v Novém Jičíně. Do ski areálu Pustevny je to od penzionu Freudův sen 20 km. Na Pustevny se můžete dostat sedačkovou lanovkou z Ráztoky, k dispozici cca 10 vleků a upravované běžecké trasy.

Ubytování v Příboře penzion Freudův sen okolí
Město Příbor je jedním z nejstarších měst severovýchodní Moravy. Rozkládá se na obou březích řeky Lubiny. Je lemováno ze tří stran krásnou scenérii předhůří Beskyd s vyhlídkou na Štramberskou trúbu, Hukvaldy a staroslavný Radhošt.